З чого почати пакування речей для переїзду: поради експертів

З чого почати пакування речей для переїзду: поради експертів

Переїзд — це дуже серйозна справа. Вона буде успішною лише при правильному підході. Якщо ж не скласти план й чітко його дотримуватися, то все перетвориться на хаос та буде втраченим не лише час, а й спокій.

AD_4nXfIIvfe1Q8mZSxpR4bnFrltlB6zEzrDAl2kT_BrsT7lzuBoqMqKlWgivVX9x6ZyhZjH6sTYkVsJB29DS-hURdrDplIzd3-Mx_WhHjeZcaEE8TeqH4WbfcB-3VB6Kzq9ZOtIGRIkcCfh-H1G8_BnASgEkSa0?key=OEXR6uIY0pLAHrKH5SNp7g

Перший етап підготовки до переїзду: сортування

Найперше, що слід зробити перед пакуванням, розібрати усі предмети. Таким чином можна буде позбутися всього зайвого:

  • щось викинути;
  • дещо віддати;
  • щось продати.

Все, що залишиться, варто згрупувати, щоб пакувати разом в коробки. 

Другий етап: вибір пакувальних матеріалів

Самостійне пакування має бути ретельним, адже від якості виконання цього процесу залежить, як все доїде у нову квартиру, дім чи офіс. Для цього потрібно використати надійні матеріали: коробки різного розміру, скотч, маркери, стрейчеву та пухирчасту плівку, мотузки та пінопласт для особливо крихких предметів. Пакувати доведеться довго або ж можна спокійно займатися своїми справами, поки це робитимуть професіонали. Компаній, які займаються перевезенням та підготуванням до цього, можна знайти доволі багато. Деякі мувінгові компанії, як УРА!Переїзд і пакують, і перевозять речі. Такі послуги актуальні й при офісному, і при квартирному переїзді.

Третій етап: пакування

Пакування речей має багато особливостей. Усі їх слід врахувати. Необхідно запам’ятати: починати краще із найменш важливих речей: книг, декору, сезонного одягу, який зараз не потрібен. А лише після цього переходити до всього іншого. 

Як пакувати крихкі та цінні предмети

Особливої уваги потребують ті предмети, що можуть пошкодитися під час перевезення. Хоча якщо вибрати професійних перевізників, то ризик розбиття значно зменшується. Важливо використати для посуду чи крихких предметів папір, пухирчасту плівку, пінопласт та запакувати їх так, щоб вони не рухалися у коробці. 

Маркування коробок

Майже ніхто не розпаковує всі коробки одразу після переїзду, тому кожну варто промаркувати. Писати слід розбірливо та точно вказувати, що у коробці. Бажано писати й кількість, якщо це важливо, а також вказати низ та верх коробки.

Як запакувати меблі та габаритні речі

М’які меблі варто обгорнути стрейч-плівкою, адже вони можуть забруднитися не лише у вантажівці, але й під час занесення їх у нову квартиру чи дім. Також важливо зафіксувати всі дверцята, адже вони можуть відкритися, а на поверхні з’явиться подряпина чи вм’ятина. 

Типові помилки, які можуть призвести до пошкодження майна

Є кілька помилок, через які майно може пошкодитися при переїзді:

  • економія на пакувальних матеріалах;
  • виконання всіх завдань своїми силами;
  • неправильне розміщення речей у автомобілі;
  • вибір транспортного засобу, який не підходить для перевезення. 

Якщо хочеться зберегти речі та свої нервові клітини, краще довірити головні етапи переїзду професіоналам. Так всі речі точно будуть якісно та надійно перевезенні. 

You may also like...