Які бувають розпалювачі для вугілля

Які бувають розпалювачі для вугілля

На кухні під час приготування страв у розпорядженні завжди є численні інструменти окрім плити. Під час смаження на грилі процес приготування їжі переміщується назовні. У кращому випадку в сад, де ще можна принести все необхідне з кухні. Однак гриль багато в чому відрізняється від плити, тому для нього також потрібні спеціальні аксесуари.

Вугільні грилі не працюють одним натисканням кнопки, як інші типи барбекю. Щоб нагріти вугілля до потрібної температури, потрібно трохи зусиль і часу. Тому первинну роль тут відіграють брикети для барбекю. Стартер для димоходу може значно прискорити та спростити розігрів пристрою, тому він є важливим аксесуаром для смаження на вугільному грилі.

На сайті “Гріллекс” представлено декілька видів розпалювачів для вугілля, які дозволяють швидко прискорити роботу пристрою.

Як працює розпалювач для вугілля

Він дозволяє натуральному деревному вугіллю розігрітися за лічені хвилини:

  • вставте вугільну вставку в нову вугільну запальничку;
  • зверху покладіть потрібну кількість брикетів;
  • увімкніть запальничку — через кілька секунд брикети почнуть світитися, після чого вони готові до використання.

Для димохідних стартерів ручка має особливе значення. Це повинно запобігти тому, щоб хтось обпікся об гаряче, наприклад, коли готове деревне вугілля висипається. Вона мусить бути міцно прикручена, стійка до атмосферних впливів та забезпечувати теплоізоляцію. Також запальничка повинна бути проста у використанні.

Існують різні ручки в залежності від виробника та товару. Наприклад, є спеціальні складні ручки або безпечні ручки. Звичайно, вони повинні бути добре ізольовані, щоб тепло від розпалювача не передавалося ручці. Дерев’яна ручка дуже добре захищає від високої температури.

Обсяг стартеру коливається від 4,5 до 7 літрів. Виготовляється з оцинкованої сталі. Димохідний стартер виробляє менше диму, ніж вугільний гриль, тому його також можна використовувати з іншими пристроями.

Якщо ви будете купувати стартовий набір для гриля на сайті Grillex.com.ua, то тут ви знайдете все необхідне для початку роботи:

  • кубики для розпалювання;
  • брикети для гриля;
  • стартер для горіння,
  • запальничку для вугілля з безпечною ручкою.

З такою практичною запальничкою для барбекю деревне вугілля або брикети ідеально розжаряться приблизно за 20 хвилин. Результат перевершить ваші очікування, адже ви отримаєте абсолютно рівну вуглинку в мангалі.

You may also like...