Яка побутова техніка має бути у сучасній кухні?

Яка побутова техніка має бути у сучасній кухні?

Коли ми плануємо переїзд в нову домівку, або ж ремонт свого житла, рано чи пізно перед нами постане питання заміни/купівлі побутової техніки. На сьогодні, ринок переповнений варіантами різних приладів і кожен магазин обіцяє, що саме його техніка змінить ваше побутове життя назавжди. Як зрозуміти, яку електроніку придбати для власної оселі та як обрати найкращу серед багатьох варіантів?

По-перше, потрібно розібратися, якою буває побутова техніка. Зазвичай, її поділяють на дві категорії: габаритну та дрібну. До першої категорії відносять все, що має великі розміри: холодильники, пральні машини, кухонні витяжки, печі та духові шафи. До другої категорії належать такі прилади, як: блендери, тостери, кавоварки, кавові машини та хлібопечі.

Подумайте над тим, які задачі мають виконувати ваші кухонні прилади. А також, що з того, що ви досі робите самі, ви б хотіли делегувати новим електронним помічникам. Наприклад, якщо ви все життя самі мили посуд, поміркуйте над покупкою посудомийної машини. Можливо, її наявність зекономить вам якийсь час для власного хобі чи спілкування з близькими.

Перед тим, як закуповувати техніку, важливо проаналізувати наявну площину приміщення. Зробіть заміри, аби зрозуміти, скільки вільного простору ви маєте та яка техніка зможе поміститися в бажані параметри. Український бренд Ventolux має широкий вибір розмірної сітки для кожного приладу. Так, посудомийні машини та витяжки можуть бути компактними, або ж збільшеними. Ознайомитись з асортиментним рядом побутової техніки компанії ви зможете на сайті: https://ventolux.ua/.

Аби вибирати прилади було трохи легше, ми створили невеликий чек-ліст необхідних предметів побуту для вашої кухні.

Холодильник. Цей прилад є незамінним і не потребує зайвих пояснень. Однак, при виборі ви можете стикнутися з деякими роздумами щодо моделі. Холодильники бувають вбудованими (зі спеціальною конструкцією для монтування у меблі) та звичайними. Подумайте, який варіант буде вигіднішим для вас. Вбудований холодильник – це естетично і мінімалістично. Однак, і звичайні моделі мають свої переваги. Одна з них – незалежність від місця розташування. Таку модель ви легко зможете продати або встановити в новій оселі при переїзді.

Варильна поверхня та духова шафа. Рекомендуємо комбінацію цих зручних та незалежних одне від одного приладів. Ви зможете самі обрати місце розташування для цих предметів. Так, не обов’язково розміщувати духову шафу безпосередньо під поверхнею. Ви можете встановити її у будь-якому зручному для вас місці. Наприклад, на рівні очей.

Кухонна витяжка. Цей прилад є незамінним супутником комфортного приготування їжі. З ним всі неприємні запахи зникають одразу і не турбують ані вас, ані ваших близьких.

Обирайте тільки перевірені бренди побутової техніки для власної домівки. Це допоможе вам уникнути частих поломок та мати гарантію якості на всі ваші прилади. 

You may also like...